Ticketinfo

de Brakke Grond
Data
za 17 okt, 10:52
zo 18 okt, 10:52
Prijzen
Language no problem

Geert Belpaeme

Elephant in the room

© Tim Liebaert

Performance

Geert Belpaeme

Elephant in the room
Onderdeel van Tweetakt x de Brakke Grond

Een olifant tussen het publiek—weet jij wat er gebeurt?

Elephant in the room is een steeds veranderende performatieve act die in vraag stelt hoe en waarom we naar dieren kijken en wat het in die context betekent om mens te zijn.

In dit project herwerkt Geert Belpaeme materiaal uit zijn eerdere creatie De Dieren tot korte performances buiten de theaterzaal, daarin geïnspireerd door zijn huidige onderzoek naar een hedendaagse clownpraktijk. De performances worden telkens aangepast aan locatie, publiek, context en sfeer en nemen verschillende vormen aan, van installaties en interventies in de publieke ruimte tot full-blown clown gag. Elke keer anders dus, maar telkens op de bevreemdende rand tussen humor, tragiek, maatschappijkritiek en vrijheid en op het kruispunt tussen dans, performance en mime.

Tim Mielant
Tim Mielant
za 17 okt '26

zo 18 okt '26
de Brakke Grond
Tweetakt x de Brakke Grond

Deze performance maakt onderdeel uit van Tweetakt x de Brakke Grond: een weekend vol avontuurlijke podiumkunsten voor jong en oud. Klik hier om het volledige programma te bekijken.

Toegankelijkheid

Leeftijd: Geschikt voor alle leeftijden

Lees hier meer over de toegankelijkheid van de Brakke Grond

Tijden

Zaterdag 17 oktober
12:15 - 13:00
17:15 - 18:00

Zondag 18 oktober
12:00 - 12:45
14:00 - 14:45
16:00 - 16:45

Credits
Maker en speler Geert Belpaeme
Kostuum Carly Ray Heathcote
Maskers Viktor Leestmans