Ticketinfo

Frascati
Data
vr 26 jun, 18:30
za 27 jun, 18:30
Prijzen
KOOP KAARTEN

Koken voor Sablika

Veenfabriek

© Bambad Aminzadeh

Buitenshuis | Voorstelling

Koken voor Sablika

Veenfabriek
Georganiseerd door Frascati

Met Veenfabriek koken we voor Sablika, een sterke vrouw die samen met Tula streed voor vrijheid. Zij speelde in 1795 een belangrijke rol tijdens de grootste opstand van tot slaaf gemaakten op Curaçao. 

Koken voor Sablika wordt een muzikale avond met theater, heerlijk eten (vegetarisch) en verhalen over hoe pijn en onderdrukking kunnen transformeren tot bronnen van trots en kracht. Artiest Shanice Redan en makers van Veenfabriek laten zich inspireren door het verhaal van Sablika. Met theater, muziek en eten brengen ze haar verhaal tot leven. 

Koken voor Sablika is onderdeel van Theater voor Keti Koti, de jaarlijkse herdenking van de afschaffing van de slavernij. Tijdens deze avond eten we samen, luisteren we naar muziek en delen we verhalen. We kijken naar het verleden en onderzoeken hoe pijn kan veranderen in kracht.

vr 26 jun '26

za 27 jun '26
Frascati
18:30 | Deze voorstelling vindt plaats in Frascati 4
KOOP KAARTEN
Credits
Curator Shanice Redan
Artiesten Shanice Redan, Bastiaan Woltjer, Siegfried Hart, Gio Anastacia, Yeshua Tije en anderen
Campagnebeeld Lin Woldendorp
Kostuum campagnebeeld David Paulus
Scènefoto's Bamdad Aminzadeh
Video Kay van Vree
Met dank aan Phi Nguyen, Joeri Vos, Milena Haverkamp, Anton de Bies en Jacobien Elffers