Ticketinfo

Data ma 08 mrt — zo 21 mrt
Prijzen

Sarah Jawla en Younes van den Broeck

Neurosporia

©

Residentie

Sarah Jawla en Younes van den Broeck

Neurosporia
Sarah Jawla en Younes van den Broeck doen onderzoek naar een neurodivers Utopia

Sarah Jawla en Younes van den Broeck doen onderzoek naar een neurodivers Utopia waarin al je zintuigen worden geprikkeld en waarin je wordt uitgenodigd om te ontdekken, ervaren, verdwalen en vooral gewoon zijn. In residentie werken ze aan een galaxy van zwevende eilanden met een afro futuristische filter waarin alternatieve perspectieven worden gevierd.

ma 08 mrt '27

zo 21 mrt '27
Waarom residenties?

Door residenties aan te bieden, waarbij makers langere tijd creëren en verblijven in ons huis, kunnen we de makers vlotter in contact brengen met Nederlandse partners en hen zo sneller en sterker inbedden in het Amsterdamse, Nederlandse en internationale kunstenveld.

Geïnteresseerd in het werk van deze maker?

Contacteer artistiek coördinator residenties Lara van Lookeren voor meer info of om een ontmoeting tijdens de residentie in te plannen.